Dział Projektowy

Współpraca z architektami i inwestorami

Alicja Leszczyńska
Specification Manager Region Polska
BREEAM and Green Building Expert
Tel. kom.: (+48) 733 555 187
Alicja.Leszczynska@assaabloy.com
(specyfikacje: Polska Północna)

Ryszard Główka
Project Manager Okucia i Elementy Kontroli Dostępu
Polska Południowa i Środkowa
Tel. kom.: (+48) 668 364 509
Ryszard.Glowka@assaabloy.com

Maria Krzywucka-Główka
Project Manager Okucia i Elementy Kontroli Dostępu
Polska Południowa i Środkowa
Maria.Krzywucka-Glowka@assaabloy.com

Bartosz Złotucha
Project Manager Drzwi i Bramy – Polska Północna
zachodnio-pomorskie, lubuskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie
Tel. kom.: (+48) 607 230 384
Bartosz.Zlotucha@assaabloy.com

Marcin Stankiewicz
Project Manager Drzwi i Bramy – Polska Centralna
mazowieckie, łódzkie, lubelskie
Tel. kom.: (+48) 785 261 332
Marcin.Stankiewicz@assaabloy.com

Mateusz Gigoń
Project Manager Drzwi i Bramy – Polska Południowa
dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie
Tel. kom.: (+48) 785 230 167
Mateusz.Gigon@assaabloy.com